Červen 2008

Vydělávej chytře

17. června 2008 v 18:12 | Libor |  VYDĚLÁVEJ CHYTŘE !
Zde je odkaz na stránku, kde se všechno dozvíte podrobně....http://vydelavej.chytry.cz//

Návody ohledně komentářů !

1. června 2008 v 13:47 | Libor |  JAK DAT NA BLOG VĚCI
MAZÁNÍ KOMENTÁŘŮ
U článku si zjistím datum a měsíc zveřejnění aby se to lépe hledalo :o) a najedu na články a v archivu si přesně podle měsíce a datumu najdu ten článek. Nehoře nad článkem mám různé možnosti - zvolím KOMENTÁŘE a tam se mi ukážou všechny komentáře ke článku a nad nima sou zase možnosti a zvolte SMAZAT a je to ...
ZAKÁZANÍ KOMENTÁŘŮ
Najedu na články a zvolím si nějaký článek (nejčastěji je to u rozcestníků) a nahoře jsou možnosti a tag zvolím komentáře a zvolím možnost uzavřít - když není u článku ještě žádný komentář a
zakázat (skrýt) jestli jsou tam komentáře a chceš je skrýt :o)

Jak dát na blog mp3?

1. června 2008 v 13:46 | Libor |  JAK DAT NA BLOG VĚCI
Najedte třeba na stránku http://mp3s.nadruhou.net a nejděte si písničku a zkopírujte odkaz stáhnout mp3 takhle asi :
My chemical romance - Helena STÁHNOUT MP3

Jak dát počítadlo do menu ?

1. června 2008 v 13:45 | Libor |  JAK DAT NA BLOG VĚCI

Jak dát počítadlo do MENU?

Klikněte na blogu.cz na NASTAVENÍ, dále v levo v menu STATISTIKY, a pak si klikněte na svoji statistiku, je to ta, kde máte vyplněné ID ČÍSLO a dejte pod tím v nabídce ZOBRAZIT POD MENU a už jenom ULOŽIT
A je to!! Velmi lehké ne?

Jak vložíš do článku video !

1. června 2008 v 13:44 | Libor |  JAK DAT NA BLOG VĚCI

Jak vložíš do článku video?


Víš jak vložít do článku video?
Na www.youtube.com si najdeš písničku ,vedle sou dvě kolonky ,zkopčíš to co je v tý druhý (tý dole) pak se přihlásíš na blog ,jako když chceš psát článek , klikneš na" Vložit video nebo Flash animaci"otevře se ti okno,do něj vložíš pomocí "ctrl v" ten kód a je to :))

Jak na záhlaví ?

1. června 2008 v 13:43 | Libor |  JAK DAT NA BLOG VĚCI

Jak na záhlaví?


1) Najdi si třeba TADY obrázky, které chceš mít v záhlaví. Ulož si je do počítače a otevři si Photo Filter (ke stáhnutí zde)
2) Klikni na SouborNový a otevře se ti okno s nabídkou (tady si vyber, jak chceš mít záhlaví velké, jakou bude mít barvu apod. Já si dávám šířku 600Pixelů a výšku 400pix.)
3) Teď dej SouborOtevřít a vyber si obrázek který chceš v záhlaví mít. Otevře se ti s ním nové okno. Obrázků tam můžeš mít samozřejmě víc, jak budeš chtít.
4) Pusť se do tvorby, která vyžaduje trochu fantazie... Pokud chceš do záhlaví vložit obrázek, obtáhni ho Výběrem a zkopíruj ho do záhlaví. Obrázek můžeš různě otočit, zprůhlednit, zmenšit, zvětšit...
Bylo by to na dlouho to všechno vysvětlovat, takže se ptejte v komentářích =)
a)Prokládání záhlaví čarami:
Dej Filtry→Stylizace→Prokládání (tady si vyber jestli černé nebo bílé čáry)
b)Zprůhlednění obrázku: Když zkopíruješ obrázek do záhlaví nech ho vybraný a klikni pravým tlačítkem, vyber Možnosti vložení, zašktrni průhledná a vyber si jak moc chceš pics zprůhlednit. Zkoušej to tak dlouho, dokud se ti to nebude líbit.
c)Rámeček kolem záhlaví: Klikni na Filtry→Rámeček→Jednoduchý rámeček
5) Vlož do záhlaví vlastní text - klikni na T v horní liště a tam už si nastav jaké písmo, jeho barvu, velikost...chceš.
6) Záhlaví si ulož(pozor-jako Jpg) a vlož do blogu... Hodně štěstí! :P

tetování

1. června 2008 v 13:41 | Libor |  TETOVÁNÍ

Tetování

O tom, že tetování je stále více a více populární, není pochyb a doby, kdy se babičky křižovaly nad pokérovanými pažemi svých vnoučků, jsou dávno pryč. Z tetování se stal nezbytný kosmetický doplněk a setkáváme se s ním už na základní škole. Motivy tetování jsou nejrůznější - od neurčitých abstraktních tvarů - tzv.tribalů až po složité kresby nebo v minulých letech oblíbená jména našich milovaných. Pokud přemýšlíte, že své tělo vyzdobíte peprným ornamentem nebo provokativním nápisem, dobře si to rozmyslete, protože tetování vás bude provázet po celý život - případné odstranění tetování totiž bude stát víc než původní aplikace. tetováníDobře si také rozmyslete to, kam tetování umístíte. Údajně nejbolestivější místa jsou kolem páteře, na částech těla, kde je kůže tenčí (okolí kotníku, krk...) nebo je zde hodně nervových zakončení. Bolest, kterou budete muset během tetování vytrpět ovlivní také to, jak velká vaše budoucí tetování je, jak je vymalovaná atd. Určitě vám poradí váš tatér. Toho vybírejte s velkou pečlivostí, protože jen na něm záleží, jak bude tetování vypadat. Nejlepší je asi jít do tetovacího salonu, který má dobrou pověst a velkou základnu zákazníků. Dobrý tatér by vám měl poradit, co se týče motivu a umístění tetování. Pokud tápete nad tím, co si vlastně vytetovat, na webu je nespočet galerií a v každém studiu by měly mít nepřeberné množství návrhů, takže ani nakonec nebudete vědět, co vybrat. Všimněte si, jestli je v salonu čisto (to už je dnes snad v každém), popřípadě se poptejte někoho, kdo s ním má zkušenost.tetování 2 Před samotným tetováním nepijte alkohol ani nepožívejte drogy. Bylo by to horší než lepší. Není se čeho bát, přežilo to tisíce lidí před vámi, přežijete i vy. Pokud by vám bylo nevolno, zkušený tatér bude vědět, co dělat. Pokud trpíte alergiemi, předem mu to sdělte.
Samotný zásah bude tatér vykonávat v rukavicích, místo nejprve očistí, dezinfikuje a obtiskne motiv. Použije sterilní jehly i tubusy, které před vámi vytáhne ze sterilizačních obalů. Vesměs vše, co použije, je na jedno použití. Až bude tetování hotové, místo se omyje antibakteriálním mýdlem, opláchne a osuší. Nakonec se potře mastí, popřípadě zakryje bandáží. Dopředu si kupte mast (doporučí vám ji tatér nebo se poptejte v lékárně), kterou si budete tetování potírat.tetování 3 Počítejte s tím, že čerstvé tetování nepříjemně svědí (rána se hojí jako každá jiná) a budou se z ní sloupávat stroupky, které samy nesmíte trhat, pokud si nechcete vytrhnout i barvu! Z vlastní zkušeností mohu tvrdit, že se mi samy všechny sloupaly, když jsem s kérkou šla pod vodu - zhruba po týdnu. Celkové hojení tetování trvá asi do tří dnů, je to individuální. Je možné, že půjdete na obtah, pokud někde barva chybí nebo se rozpíjí. Během hojení se vyhýbejte chlóru, opalování se, nešahejte na něj nemytýma rukama a pravidelně ho natírejte. Pokud chcete, aby vám tetování nebledlo, chraňte ho před slunečními paprsky hydratačními krémy s UV filtrem.

třpitivé

1. června 2008 v 13:36 | Libor |  OBRÁZKY